O nas

Witamy na stronie firmy B Point!

Działamy w branży usług Smart Repair i Auto Detailingu już od wielu lat, jednak od roku 2011 rozpoczęliśmy działania związane z upowszechnieniem tych nowoczesnych i alternatywnych usług wśród indywidualnych odbiorców oraz w ramach Sieci Serwisów B Point.
 
Nasza firma pragnie przedstawić Państwu ofertę wprowadzenia usług Smart Repair i Auto Detailingu do wachlarza usług już oferowanych przez Państwa firmę lub uruchomienie nowego, samodzielnego biznesu w oparciu o w/w usługi.
 

Dysponując fachową wiedzą, profesjonalnymi umiejętnościami oraz bogatym zapleczem technicznym, przeprowadzamy szkolenia z zakresu wykonywania usług Smart Repair oraz Auto Detailingu, uczymy jak organizować pracę Serwisów oraz aktywizować sprzedaż usług, wspieramy Partneró w zakresie wszelkich działań związanych z realizacją jak i popularyzacją usług.

Posiadamy kompletne know-how, niezbędne materiały informacyjne i dydaktyczne oraz współpracujemy z profesjonalistami, zarówno w sferze wyposażenia, szkoleń produktowych, edukacji jak i projektów. Technologie Smart Repair oraz Auto Detailing znamy od podszewki!

Nasza oferta jest zawsze dostosowana do chęci oraz możliwości (w tym finansowych), a koszty funkcjonowania w ramach Sieci Partnerskiej są zminimalizowane.

Aktualnie dysponujemy kompletną i cenowo najlepszą ofertą na rynku. Jeśli planujesz rozwijać swój biznes w oparciu o nowoczesne usługi w branży motoryzacyjnej, skontaktuj się z nami.

Pomożemy Ci zrealizować Twój pomysł na firmę.

 

foto

 
 
Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na stronach sklepu składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna - sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowej przesyłki.