Nasza oferta

foto

 

Nasz pomysł na Twój biznes, to oferta skrojona na miarę i dostosowanie wielkości inwestycji do możliwości.

Pomagamy zorganizować Serwisy usług Smart Repair i Auto Detailingu.

  • Chciałbyś nabyć nowe umiejętności lub rozwinąć własny biznes?
  • Posiadasz Serwis lub profesjonalny warsztat samochodowy?
  • Jesteś właścicielem autoryzowanej stacji obsługi?
  • Prowadzisz działalność związaną z Auto Kosmetyką i interesują Cię usługi Smart Repair lub możliwość świadczenia innych nowoczesnych usług?

 

Porozmawiajmy o tym, pomożemy Ci dopasować ofertę do Twoich możliwości.

 

Zapewniamy techniczne i merytoryczne przygotowanie Serwisów (SZKOLENIE + NARZĘDZIA),  oferujemy pomoc ułatwiającą "start", w tym kompletne know-how, zasoby materiałów informacyjnych i pomoc przy kreowaniu wizerunku Serwisu (projekty graficzne, szkolenia tematyczne, organizację wspólnych zleceń, w tym za granicą).

 

Dodatkowe opcje:


  • Umowa Partnerska
Osobom  zainteresowanym  otwarciem działalności  lub wprowadzeniem usług Smart Repair i Auto Detailingu do swojej oferty, proponujemy współpracę w ramach Umowy Partnerskiej. Jednorazowa opłata "członkowska" skutkuje współpracą na wielu płaszczyznach.
Serwisy zrzeszone B Point uzyskują pełne, profesjonalne wsparcie oraz doradztwo na etapie organizacji Serwisu jak i w trakcie trwania współpracy. Wsparcie graficzne w kwestii marketingowej organizacji firmy, organizacja wspólnych akcji "gradobiciowych" i wiele innych.
  • Mobilny Serwis Smart Repair

Jeśli nie posiadasz stacjonarnego Serwisu lub odpowiedniego lokalu, ale jesteś zdecydowany, samodzielny i energiczny, cenisz sobie swobodę działania, jesteś gotowy na pracę w terenie i chciałbyś realizować się w usługach Smart Repair, uruchom Mobilny Serwis B Point. W taki właśnie sposób możesz świadczyć wszelkie usługi Smart Repair, w tym bardzo dochodowe usługi PDR. Napisz do nas i zapytaj o możliwości. Podpowiemy Ci jak skutecznie z naszą pomocą zrealizować Twoje plany.

To nie musi być trudne i kosztowne, a może pomóc Ci rozwinąć włąsną karierę.


Wyróżnij się, bądź pierwszy i zyskaj na nowych usługach!

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak uruchomić własny serwis!